Policja z Legnicy poszukuje zaginionego Ivana

Legniccy stróże prawa poszukują zaginionego Ivana Kryvorotko, który poprzedniego dnia o godz. 21.00 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy i nie wrócił. Osoba ta jest dotknięta chorobą Alzheimera i ma problemy z pamięcią. Każdy, kto może udzielić pomocy w odnalezieniu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Legnicy.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania 69-letniego mężczyzny, który zaginął po tym, jak wczoraj około godziny 21.00 wyszedł ze swojego legnickiego domu i nie powrócił. Mężczyzna ten walczy z chorobą Alzheimera i zmaga się z problemami z pamięcią.

OPIS: Wzrost około 166 cm, szczupła budowa ciała, krótkie siwe włosy, niebieskie oczy, szeroki nos pochylony w prawą stronę.

Zaginiony mężczyzna ubrany był w bladoniebieski sweter z polaru, granatowe spodnie z podwójnymi białymi paskami na dole nogawek oraz ciemnozielone skórzane buty do sukienki.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Ivana Kryvorotko proszone są o kontakt z Dyżurnym KMP w Legnicy pod numerami telefonów 47 874 15 20 lub 47 874 15 22, bądź też o wybranie numeru alarmowego 112.