Radość dla podróżujących nocą: już od 4 października wraca nocne połączenie kolejowe z Wrocławia do Lubina! Popularny KD Super Sprinter, który zyskał uznanie pasażerów podczas letnich weekendów, ponownie pojawi się w rozkładzie jazdy, oferując dogodne godziny odjazdów i przyjazdów dla wszystkich nocnych wędrowców.
Nowy przystanek na trasie
Tym razem podróżni będą mieli możliwość przystanku w Środzie Śląskiej, co jest znaczącym udogodnieniem dla mieszkańców tej miejscowości. Pociąg kursować będzie regularnie w każdy weekend, zarówno w soboty, jak i niedziele, zapewniając komfortowy przejazd.
Szczegółowy rozkład jazdy
Wrocław Główny będzie miejscem startu, skąd pociąg ruszy o 00:50. Następnie zatrzyma się w Środzie Śląskiej o 01:09, by dotrzeć do Legnicy o 01:24, a końcowym przystankiem będzie Lubin, gdzie dotrze na 01:40. Powrót zaplanowany jest na godzinę 01:55 z Lubina, z przyjazdem do Wrocławia o 02:45.
Czas przejazdu między miastami
Dzięki KD Super Sprinter podróż między Wrocławiem a Środą Śląską zajmie jedynie 19 minut. Trasa do Legnicy potrwa 34 minuty, a pełna podróż do Lubina 50 minut. Szybkość i wygoda sprawiają, że jest to doskonała opcja dla osób ceniących efektywność i czas.
Nocne podróże z KD Super Sprinter to propozycja dla tych, którzy lubią planować wyjazdy na późne godziny lub potrzebują wrócić do domu po wieczornych spotkaniach. To także świetna okazja do odkrywania uroków nocnego Wrocławia i okolic.
źródło: facebook.com/Powiat.Legnicki