Mieszkańcy Legnicy przebrani za mikołajów wręczali dzieciom prezenty

Trzeci rok z rzędu Paweł Zaręba i Kacper Zawierucha, mieszkańcy Legnicy, zorganizowali akcję zbierania datków na paczki mikołajkowe dla dzieci mieszkających w domach dziecka. 3 grudnia przebrali się za Mikołajów i pojechali do domów dziecka w Legnicy i Golance Dolnej, by rozdać zebrane paczki. Zobaczcie zdjęcia z tego serdecznego wydarzenia!

Po raz trzeci z rzędu Paweł Zaręba i Kacper Zawierucha z Legnicy bezinteresownie pracowali przy zbieraniu paczek mikołajkowych dla młodzieży z domów dziecka. Uwieńczeniem akcji było wysłanie samochodu w stroju Mikołaja do dzieci z Legnicy i Golanki Dolnej. DHL Poland przekazał pralkę, pościel o wartości 8 tys. zł, a Iso Trade choinki i zabawki. Z zebranych do tej pory środków zakupiono gry planszowe, puzzle oraz bony dla domów dziecka zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Paweł Zaręba, organizator tej akcji, zadeklarował, że nadal są w trakcie zakupu niezbędnych przedmiotów.

Na stronie zrzutka.pl wciąż trwa zbiórka pieniędzy. Do tej pory udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych! Za zebrane pieniądze, podobnie jak w ubiegłym roku, legniczanie zakupią bony na niezbędne przedmioty i wyposażenie i przekażą je domom dziecka.