Legnicka policja aresztowała poszukiwanego w całej Polsce złodzieja i oszusta

Policja w całym kraju poszukiwała mężczyzny od roku, wydając za nim 15 nakazów poszukiwań, w tym dwa nakazy aresztowania. Został on ujęty przez legnickich policjantów. O sprawie piszemy poniżej.

Legnicka policja zatrzymała seryjnego oszusta po ogólnopolskim, trwającym rok śledztwie. Policja w całym kraju od roku poszukiwała 41-letniego mężczyzny, po tym, jak rzekomo wyłudził on pieniądze od kilku placówek internetowych. Wydano piętnaście nakazów przeszukania, w tym dwa akty oskarżenia. Legniccy policjanci zauważyli mężczyznę podczas nocnego patrolu i zauważyli, że dziwnie się zachowuje. Z policyjnych relacji wynika, że był nerwowy, nadpobudliwy i nadmiernie pobudzony. Mężczyzna od roku był poszukiwany w związku z oszustwami na portalach internetowych, a także za 13 przestępstw zaginięcia, w tym dwoma listami gończymi – informuje młodszy asp. Anna Tersa.

Mężczyźnie zostaną postawione zarzuty zarówno oszustwa na portalu sprzedażowym, jak i posiadania narkotyków po tym, jak policja odkryła stos folii aluminiowej zawierającej krystaliczną substancję. Po zbadaniu materiału młodsza asp. Anna Tersa stwierdziła, że jest to metaamfetamina.