Legnica przygotowuje się na świąteczne magiczne doświadczenia

Legnica, historyczne miasto na Dolnym Śląsku, rozświetli się jak nigdy wcześniej w tym roku, kiedy niesamowite, pełne blasku i kolorowe dekoracje staną się interaktywnym spektaklem światła. Te urokliwe ozdoby zaczęły rozbłyskiwać 6 grudnia, przemieniając ulice i place miejskie w wyjątkowo magiczną przestrzeń.

Będzie to rok zmian, z nową choinką wprowadzającą nową tradycję. W samym centrum Legnicy pojawi się zapierający dech w piersiach widok – górująca prawie 11-metrowa choinka, lśniąca dzięki tysiącom eco-LED światełek i ozdobiona czerwonymi dodatkami. Choinka w Legnicy na pewno dostarczy mieszkańcom i gościom miasta dużo radości oraz stanie się atrakcyjnym tłem dla rodzinnych fotografii.

Również Starostwo Powiatowe ma swoje świąteczne atrakcje. Dzięki nowoczesnym projektorom na elewacji budynku pojawią się tańczące śnieżynki. Ale to nie wszystko – Święty Mikołaj również zagości na tej murawie, co z pewnością zaskoczy zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Legnicę w sezonie świątecznym.