Legnicki wieczór pełen świątecznej magii dzięki akcji „Choinki pod choinkę” z RMF FM i Małopolski

We wtorek, Legnica stała się miejscem niezwykłego zdarzenia o tematyce świątecznej, które przyciągnęło licznych mieszkańców tego miasta. Popularna krajowa stacja radiowa RMF FM zorganizowała tu swoją znanej już akcję „Choinki pod choinkę”. Tym razem było to wydanie, które na trwałe wpisało się w pamięć mieszkańców – obdarowano ich bowiem aż 500 choinkami. Te jodłowe prezenty przyozdobione były esencją świątecznej magii.

Ta akcja przyciągnęła do siebie legniczan z wielu różnych części miasta. Nie tylko odebrali oni piękne drzewka, ale także mieli szansę na zabrać ze sobą do domu słynnego karpia zatorskiego w słoiczku jako dodatkowy dodatek do świątecznego stołu.

– To naprawdę cieszy – taka akcja jest bardzo pozytywna. Wydarzenia takie jak te nie tylko integrują społeczność, ale i dodają odrobinę magii temu ważnemu okresowi przedświątecznemu. Świąteczny konwój RMF jest zawsze serdecznie witany w Legnicy – mówił Tadeusz Krzakowski, prezydent miasta Legnica.

Ten event wprowadził w życie legniczan prawdziwy świąteczny klimat, napełniony radością i wspólnotowym świętowaniem. Dzięki zaangażowaniu RMF FM, mieszkańcy mieli okazję doświadczyć na własnej skórze tradycji „Choinki pod choinkę”, tworząc niezapomniane momenty w tym wyjątkowym czasie przedświątecznym.