PTTK Legnica










<strong><a target=Galeria zdjęć">

IMPREZY 2008 ROK (5)

IMPREZY 2007 ROK (8)

IMPREZY 2009 ROK (28)


SPACER NOWOROCZNY

"Wędruj z nami" - Skalne Miasto

ĆWICZENIE TERENOWE „SZRENICA 2009”

XXXIII Rajd Studencki

XXV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych X Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

XIV Rajd Mikołajkowy

Rajd Mikołajkowy - Hala Szrenicka

WYCIECZKI Z RODZINĄ (2)

„Wakacyjne Warsztaty Biegów na Orientację”

Wycieczka z cyklu "Wędruj z nami" Śnieżne Kotły 29.08.2009

TURYSTYKA I PRZEMYSŁ (6)

IV KONKURS ZNAM POWIAT LEGNICKI...

XXXVI RAJD NA POWITANIE WIOSNY

Mini Rajd "Przebiśnieg"

XXXVIII Zlot Krajozawczy Legnickie Pole

XXI ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY ODDZIAŁU PTTK

Śladami Małej Moskwy

XX – Jubileuszowy Rajd „Chełmy"

Eliminacje Rejonowe Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

Rajd Szlakiem Wygasłych wulkanów

Mini Rajd Jarzębina

II OGÓLNOPOLSKIE LEGNICKIE ZAWODY NA ORIENTACJĘ "KAROLINKA"

Za nami XXXIII Złaz Solanum Tuberosum.

MAJÓWKA W CZECHACH

Rajd Szlakiem Polskiej Miedzi

Dolnośląski Turystyczny Rajd Niepełnosprawnych Wyrównać Szanse

Jarmark Turystyczny

VII Zlot Turystyczny

IMPREZY 2011 ROK (8)

IMPREZY 2010 ROK (15)

IMPREZY 2012 ROK (1)

IMPREZY TURYSTYCZNE 2006 (16)

Konkurs Fotograficzny - Znam Swój Powiat Jak Swój Dom (9)

Lato w powiecie 2009 (1)






BAZA TURYSTYCZNA

Noclegi

Gastronomia

Komunikacja

Kontakt

Szukaj w serwisie


Galeria zdjęć  >>  IMPREZY 2009 ROK  >>  Eliminacje Rejonowe Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

Eliminacje Rejonowe Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego


 

W dniu 27 kwietnia 2009r. odbyły się w Legnicy Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego. Uczestnicy indywidualnie odpowiadali na pytania testowe z krajoznawstwa, topografii i pierwszej pomocy. Po części teoretycznej wszystkie drużyny wystartowały w marszu na orientację.

W Eliminacjach brało udział 42 osób,
w kategorii szkół podstawowych 5 zespołów - 15 uczestników, w kategorii gimnazjalnych 6 zespołów - 18 uczestników,
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 3 zespoły – 9 uczestników.
Po przeliczeniu wszystkich punktów zgodnie z regulaminem Turnieju wyłoniono reprezentantów Rejonu Legnicko – Jaworskiego.
Do finału Turnieju zakwalifikowały się następujące drużyny:

W pionie szkół podstawowych:

Lp.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

1

Marczuk Piotr

1996

2

Ołów Michał

1996

3

Ratajczak Michał

1996

Drużyna reprezentuje
Szkołę Podstawową nr 10 im. Zofii Kossak w Legnicy

Opiekun Zespołu
Wójcik Ewa

W pionie szkół gimnazjalnych:

Lp.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

1

Bartkiewicz Paulina

1993

2

Wisniewska Joanna

1993

3

Motak Marcin

1993

Drużyna reprezentuje
Gimnazjum nr 5 w Legnica,
Opiekun Zespołu:
Motak Anna

W pionie szkół średnich

Lp.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

1

Ziembicka Anna

1991

2

Kowalski Aleksander

1991

3

Dudzic Marcel

1992

Drużyna reprezentuje
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki

Opiekun zespołu:
Małek Waldemar


Indywidualnie najwięcej punktów z testu krajoznawczego uzyskali:

Stompor Aleksandra – 80 pkt. – Szkoła Podstawowa w Miłkowicach

 

Bartkiewicz Paulina – 80 pkt. – Gimnazjum nr 5 w Legnicy


Kowalski Aleksander – 82 pkt. – I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy



1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16